Zamów katalog
Nie masz czasu?

Imprezy grupowe

WYJAZDY GRUPOWE

Poniższa oferta skierowana jest do klienta grupowego.

Zamieszczone poniżej wycieczki, to jedynie propozycje – na Państwa życzenie zmodyfikujemy odpowiednio program lub stworzymy zupełnie nowy według Państwa sugestii – tak, aby jak najbardziej odpowiadał Państwa wymaganiom.

INDYWIDUALNY OPIEKUN - Specjalnie dla naszego Klienta Korporacyjnego, doświadczony personel z naszej firmy przygotuje pakiet świadczeń spełniający przedstawione oczekiwania. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Im bogatszy i bardziej oryginalny program, tym lepsze i trwalsze wrażenia pozostające w pamięci uczestników.

Ceny kalkulujemy indywidualnie, dostosowując  program do życzeń i wymagań Klientów, jak i do terminu wyjazdu.

Zachęcamy do kontaktu.

W ramach współpracy proponujemy atrakcyjne rabaty, prowizje, a także bezpłatne miejsca na realizowane imprezy i inne atrakcyjne świadczenia.

Oferujemy spotkanie z przedstawicielem naszego biura, który przedstawi propozycje i omówi szczegóły oferty.

 

Wybrane propozycje:


 

Madrid at Night.jpg

Hiszpania w pigułce: od Madrytu po Sewillę

MADRYT – TOLEDO – CORDOBA – GRANADA – SEVILLA – RONDA


RAMOWY PROGRAM WYJAZDU: 

1 dzień – Przylot do Madrytu.  Zwiedzanie panoramiczne Madrytu – m. in. Plaza de España, Plaza Mayor, Puerta del Sol, Gran Via. (Ewetualnie zwiedzanie Stadionu Real Madryt).
2 dzień – Śniadanie.  Zwiedzanie Pałacu Królewskiego. Przejazd do Toledo.  Zwiedzanie  Toledo m .in. Katedra, Kosciol San Sebastian, dawny meczet i Synagoge. Przejazd do Andaluzji. Zakwaterowanie. Kolacja w hotelu. Nocleg.
3 dzień – Śniadanie. Zwiedzanie Cordoby, będzie obejmować zwiedzanie wraz z przewodnikiem słynnej Mezquita (Katedra Kordoby), starego miasta, dzielnicy żydowskiej Madina Zahara.  Obiadokolacja w hotelu. Nocleg.
4 dzień – Śniadanie. Zwiedzanie Sewilli. Katedra w Sewilli, jedna z największych w Europie i na świecie - początkowo była głównym meczetem w mieście, po którym została jedynie wieża, Giralda, przekształcona przez chrześcijan w dzwonnicę. Zwiedzimy dzielnicę Santa Cruz - dawną dzielnicę żydowską, Katedrę lub Reales Alcázares, Plaza de España i Ogrody Murillo.

5 dzień – Śniadanie. Zwiedzanie Rondy. Miasto położone jest na dwóch masywach skalnych co czyni go jedynym w swoim rodzaju. Głęboki  na 180 i szeroki na 90 metrów wąwóz nad rzeką Guadalevin dzieli miasto na dwie części, od południa na wcześniejszą, arabską starówkę - Ciudad, a od północy na założoną przez chrześcijan dzielnicę Mercadillo. Uważane jest  za kolebkę tradycji walk byków. Arena do walk byków (Plaza de Toros) została inaugurowana 11 maja 1784 roku. Spacer po miescie oraz zwiedzanie z przewodnikiem Plaza de Toros.
Zwiedzanie Marbella lub Puerto Banus.
Obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

6 dzień – Przejazd do Granada. Nieodłącznym symbolem miasta jest la Alhambra wybrana na jeden z cudów świata, którą zwiedzimy wraz z przewodnikiem. Zwiedzania: Kaplicy Królewskiej i Katedry oraz spacer dzielnica Albaicín. 
Obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

7 dzień – Śniadanie. Przejazd w stone Jaen. Zwiedzanie miasta. Nocleg na trasie. Obiadokolacja.
8 dzień – Śniadanie. Poranny przejazd na lotnisko w Madrycie.

CENA:  od 450 Euro/os  (dla grup min. 40 osób)

Pakiet cenowy zawiera:

  • Zakwaterowanie w Hotelu 4*
  • Wyżywienie HB + napoje (wino i woda do obiadokolacji)
  • Transfer z i na lotnisko w Madrycie
  • Opieka pilota podczas calej wycieczki
  • Przejazdy luksusowym autokarem do zwiedzanych miejsc
  • Realizacja programu bez biletów wstępu i lokalnych przewodników

Cena nie obejmuje:

  • opłat za bilety wstępu i lokalnych przewodników około 95 euro – płatne u rezydenta.
  • dopłaty za luch 11 Euro (pierwsze i drugie danie do wyboru, deser, napoj, kawa)

Zapytaj o szczegóły

« wróć

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl