Oferta dla grup

Oferujemy kompleksową organizację imprez szkoleniowych i integracyjnych dla firm, w kraju i za granicą.

Zawsze staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej dostosowana do potrzeb Klienta, aby była niepowtarzalną i niezapomnianą przygodą oraz oderwaniem się od „biurowego życia”.


Dlaczego warto zdecydować się na udział w imprezach integracyjnych?

Ponieważ ....
... zwiększa się integracja zespołu pracowników
... wzrasta motywacja pracy
... zwiększa się zaanagażowanie w prace na rzecz firmy
... pracownicy są bardziej otwarci na nowe wyzwania
... wzrasta lojalność pracowników w stosunku do firmy
...  proponowane formy rekreacji rozwijają znacznie umiejętności radzenia sobie se stresem


Organizacja imprez krajowych

Współpracujemy z wieloma obiektami turystycznymi w całej Polsce oraz z wyspecjalizowanymi firmami oferującymi szeroką i profesjonalną ofertę ekstremalnego spędzania wolnego czasu.
Dzięki temu z łatwością możemy dostosować się do Państwa oczekiwań, sugestii i budżetu.
Naszym Klientom, oprócz zapewnienia podstawowych świadczń tj. noclegów i wyżywienia, proponujemy m.in.:

  • Organizację uroczystych kolacji, wieczorów przy ognisku, regionalnych biesiad ....
  • Występy artystów regionalnych i ludowych, występy zespołów tanecznych ....
  • Wyprawy po przygodę – bardzo popularna forma integracji, a przy okazji wspaniała metoda na odstresowanie. Trochę survivalu, trochę sportów extreme – dobra zabawa gwarantowana!
  • Wyjazdy Spa & Wellness – oferta o charakterze typowo rekreacyjnym i relaksacyjnycm. Jest to odmienna forma tzw. integracji, ale ciesząca się coraz wiekszym uznaniem naszych Klientów. Pobyt w Spa, masaże, sauna, kąpiele, aromatoterapia ....  Szczególnie polecamy w okresach jesiennych i wiosennych.

 

Organizacja wyjazdów zagranicznych

Zachęcamy również do wyjazdów integracyjnych z szerokim programem turystycznym. Warto połączyć integrację i poznawanie Polski czy Europy. A może i Świata...?

Polecamy Hiszpanię! Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w kierunku hiszpańskim. Wieloletnia współpraca z kontrahentami hiszpańskimi, zaowocowała dużym już doświadczeniem, bardzo dobrą bazą noclegową, szerokimi kontaktami branżowymi w całej Hiszpanii. Dlatego też szczególnie zachęcamy do wybierania tego kierunku.
Możecie zdecydować się na stacjonarny wypoczynek na wybrzeżach hiszpańskich np. Costa Brava, Costa Dorada, Costa del Sol, na wyspach: Majorka, Menorka czy Ibiza - większość czasu wypoczywacie i integrujecie się, korzystając przed południem lub po południu z turystycznych lub folklorystycznych atrakcji jakie oferuje dany region.
Wybierając opcję objazdową, macie okazję poznać znacznie więcej. Być może jest to bardziej męczące, ale wrażenia na pewno będą niezapomniane.

Odkryj z nami Portugalię! Portugalia to nasz drugi wiodący kierunek. Tutaj polecamy głównie zwiedzanie lub opcję zwiedzanie i wypoczynek. Wszystkie grupy, które skorzystały już z naszych portugalskich propozycji, wróciły bardzo zadowolone i pełne wrażeń.

Inne propozycje "europejskie". Ponadto, w naszych programach zamieszczonych na stronie internetowej, znajdziecie propozycje wyjazdów do Francji, Chorwacji, do stolic europejskich oraz klasykę wycieczek w krajach ościennych.
Wszystkie wyjazdy były już realizowane minimum jeden raz, zatem program jest sprawdzony, uzupełniony ewentualnie o uwagi i spostrzeżenia grupy, tak aby był jak najlepszy.

Zobacz nasze wybrane propozycje

 

Czekamy na Wasze zapytanie!

Jeśli zdecydują się Państwo na organizację wyjazdu szkoleniowego czy integracyjnego, prosimy o kontakt z nami, a my w ciągu kilku dni przygotujemy szczegółową ofertę, specjalnie dla Państwa.

W swoim zapytaniu prosimy uwzględnić następujące zagadnienia:

  1. liczebność grupy
  2. przewidywany termin imprezy
  3. jakość usług hotelarskich i gastronomicznych
  4. sugerowane atrakcje dodatkowe

Zapytanie o kalkulację jest zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące dla Was!

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl