Zamów katalog
Nie masz czasu?

Imprezy grupowe

WYJAZDY GRUPOWE

Poniższa oferta skierowana jest do klienta grupowego.

Zamieszczone poniżej wycieczki, to jedynie propozycje – na Państwa życzenie zmodyfikujemy odpowiednio program lub stworzymy zupełnie nowy według Państwa sugestii – tak, aby jak najbardziej odpowiadał Państwa wymaganiom.

INDYWIDUALNY OPIEKUN - Specjalnie dla naszego Klienta Korporacyjnego, doświadczony personel z naszej firmy przygotuje pakiet świadczeń spełniający przedstawione oczekiwania. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Im bogatszy i bardziej oryginalny program, tym lepsze i trwalsze wrażenia pozostające w pamięci uczestników.

Ceny kalkulujemy indywidualnie, dostosowując  program do życzeń i wymagań Klientów, jak i do terminu wyjazdu.

Zachęcamy do kontaktu.

W ramach współpracy proponujemy atrakcyjne rabaty, prowizje, a także bezpłatne miejsca na realizowane imprezy i inne atrakcyjne świadczenia.

Oferujemy spotkanie z przedstawicielem naszego biura, który przedstawi propozycje i omówi szczegóły oferty.

 

Wybrane propozycje:


 

Château_d'Amboise_www.jpg

FRANCJA: Na królewskich salonach

Kutna Hora – Villandry – Azay le Rideau – Chinon – Amboise - Chenonceau


Dzień 1 Wyjazd  w godzinach nocnych, przejazd przez Polskę do Czech. Przyjazd do Kutnej Hory – miasteczka słynącego w średniowieczu z wydobycia srebra. Obecnie Stare Miasto wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Spacer po urokliwym miasteczku oraz zejscie do tuneli starej kopalni. Przejazd  na kolację i nocleg  w okolicy Pilzna.
Dzień 2 Śniadanie, przejazd przez Niemcy oraz Francję na obiadokolację i nocleg do Tours.
Dzień 3 Po wczesnym śniadaniu udamy się w Dolinę Loary ku słynnym zamkom. Zwiedzanie zamków: Villandry –dziś do Villandry turystów przyciągają piękne renesansowe ogrody. To wyjątkowe miejsce w Europie ze względu na różnorodność i bogactwo roślin;  Azay le Rideau - według Balzaka najbardziej elegancki zamek w dolinie Loary; zamek Chinon; degustacja wina w lokalnej winiarni. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4 Śniadanie. Zwiedzanie: zamek Amboise, który jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych w historii Francji. Żył tu Ludwik XI, Karol VIII; urodził się tu i zmarł Franciszek I. Turyści mają też do dyspozycji ogromny park i pomieszczenia pełne przeróżnych wynalzków pozostawionych przez Leonarda da Vinci, który bywał często w zamku; Rezydencja Clos Luce gdzie mistrz mieszkał przez ostatnie 3 lata swojego życia;  Przejazd do  Chenonceau, czarujący swoją lekkością i niepowtarzalnym wdziękiem. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 5 Śniadanie. Wyjazd  do Polski. 
Dzień 6 Przyjazd do Polski w godzinach porannych.
 

Zapytaj o szczegóły, zapytaj o wycenę

 

« wróć

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl